d
c

INFORMACJE & NOTY Gdynia Radio - niech dobra muzyka będzie zawsze z nami

Informacje, oświadczenia, FAQ

Drodzy słuchacze, proponujemy i przedstawiamy Wam owoce pracy i talentu licznych wielkich twórców muzycznych – inspirujące dzieła rodem z wielu miejsc i czasów. Przykłady gatunków muzycznych minionych i współczesnych – dziś rzadziej goszczących w głównych mediach. Naszą misją i celem jest przypomnienie starszym i zaprezentowanie młodszym generacjom tej dobrej muzyki, interesującej sztuki i innych wartych zauważenia twórczych przejawów ludzkiej działalności.
Jednak, jako, że te potrafią budzić różne emocje – szczególnie u osób młodszych lub wrażliwszych – czujemy się w obowiązku uprzedzić, że w nielicznych przypadkach przedstawiane materiały na naszej antenie, na stronie www oraz w mediach społecznościowych mogą zawierać kontrowersyjne, niepokojące treści (teksty piosenek, wypowiedzi, obrazy, dźwięki). Zatem informujemy – choć to oczywiste – że ”kawa może być gorąca”. I jakkolwiek powyższa uwaga dotyczyć może nielicznych przypadków, zaleca się rozwagę i ewent. kontrolę rodzicielską.

Jak zapewne zdążyliście zauważyć, skupiamy się na graniu i przedstawianiu tego co pozytywne, piękne i przyjemne; proste acz nie banalne; w dobrym tonie, dobrym nastroju i humorze. Ponieważ kierujemy nasze propozycje do osób dojrzałych i o otwartych umysłach, nie stronimy również od tych trudniejszych, bardziej wymagających i intrygujących twórczości oraz spraw – w ramach i wokół proponowanej formuły oraz określonego zakresu muzycznych gatunków i tematów audycji publicystycznych. Jesteśmy radiem eklektycznym, lubimy mieszać muzykę, łączyć różne gatunki (zgoda, nie wszystkie). Chcemy poruszać różne tematy niekiedy delikatne, kontrowersyjne. Te trudniejsze w odbiorze, prowokacyjne i kontestujące, awangardowe niekiedy wręcz ekstremalne – w naszej lub innych subiektywnej ocenie – przykłady z życia oraz świata sztuki i muzyki traktujemy jako ciekawostki, jednak warte zauważenia – jako dodatek do głównej oferty antenowej. Mimo, że stanowią ułamek naszych propozycji – sugerujemy dolną granicę wieku samodzielnego słuchania na nie mniej niż 15 lat.

_________________________
Notka: Prawa autorskie do zamieszczonych na naszej antenie, stronie www oraz w mediach społecznościowych materiałów (audio, video, tekstów i obrazów) należą do ich twórców / właścicieli.

Gdynia Radio – dobre tony świata!

Gdynia Radio lubi


Social Media

Polub nasze media społecznościowe.
Jesteśmy na Instagramie, Twitterze, Tumblr i Facebooku