Gdynia Radio na Zrzutka.pl

Kolejna dobra wiadomość dla wszystkich chcących wesprzeć nasz radiowy projekt. Do dwóch poprzednich platform crowdfundingowych Buycoffee.to oraz Patronite.pl dodaliśmy znaną, popularną Zrzutka.pl
Nasz radiowy profil na Zrzutka.pl znajdziecie pod tym adresem:

www.zrzutka.pl/8cguze

Szanowni słuchacze i przyjaciele Gdyni Radio – myśleliście kiedyś by współtworzyć radio? Zostać trendseterem, influencerem, promotorem dobrego stylu, dobrej muzyki? Co powiecie na wspólną radiową przygodę z Gdynią Radio? Popłyniecie z nami jako nasi Mecenasi/Patroni w rejs po morzu muzyki różnych miejsc i czasów?
Zapraszamy! Jeśli uważacie, że to co robimy, to coś fajnego, pożytecznego; że to po prostu i zwyczajnie ma sens i że fajnie jest słuchać radia, w którym nie ma serwisów informacyjnych w kółko powtarzających te same informacje, radia bez polityki, złych wiadomości i przydługich bloków reklamowych – słowem – jeżeli podoba się Wam to co gramy i jak gramy, to teraz możecie nas wesprzeć na kolejnej, jednej z najważniejszych polskich platform crowdfundingowych.

Co ważne, można to robić w bardzo prosty sposób, m.in. bez potrzeby rejestracji. W dodoatku, tak jak naPatronite można nas wspierać cyklicznie – przez dłuższy czas lub stale – na tym m.in. polega idea patronatu i tym się różni od jednorazowych akcji wsparcia. Dzięki waszemu wsparciu będziemy mogli zachować styl, charakter i niezależność! Zapraszamy Was do zajrzenia na nasz profil na Zrzutka.pl/8cguze i z góry dziękujemy za wasze wsparcie i to, że w ten sposób chcecie współtworzyć z nami Gdynię Radio – radio inne niż wszystkie! 🌞

Informacje o tym czym jest platforma ZRZUTKA.PL, na jakich zasadach działa i jak można zostać tam naszym MECENASEM / PATRONEM znajdziecie pod tym linkiem: zrzutka.pl .
A o jeszcze innych formach wsparcia Gdyni Radio piszemy na naszej stronie, w dziale Wsparcie. Zajrzyjcie tam koniecznie!

Dobrego odbioru i przyjemnych wrażeń,
życzy Zespół Gdyni Radio! 

 

__________________________

„Gdynia Radio – świat w dobrym tonie!” ®