Aplikacje na telefon

Nadajemy w ponad 30 appkach.

Przypominamy, że oprócz możliwości słuchania naszego radia na naszej stronie internetowej – zarówno na komputerze jak i na smartfonie – istnieje również dostęp do naszego sygnału w wielu aplikacjach specjalnie zaprojektowanych do słuchania stacji radiowych na urządzeniach mobilnych.

Jesteśmy obecni w ponad 35 takich radiowych aplikacjach (dane na XI-2019). Appki te można ściągnąć na telefon / tablet ze sklepików Google Play, Apple Store, Windows Store lub ze stron ich twórców / producentów. Np. popularną darmową appkę tunein.com
Ci co już spróbowali wiedzą, że aplikacje radiowe na smartfony i tablety pozwalają w bardzo wygodny sposób słuchać stacji radiowych i podcastów – przede wszystkim, naszej Gdyni Radio!

A dostęp do naszego strumienia na smartfonie oznacza, że można nas słuchać również w samochodzie!
Także po podłączeniu smartfona do radioodbiorników starszych generacji. Wystarczy, że będą wyposażone w bezprzewodowe łącze bluetooth lub wejście na kabel stereo (aux / line in). W przypadku jeszcze starszych radioodbiorników, można połączyć z nim smartfona za pomocą transmitera-fm.

Masz dodatkowy Smartfon? Używasz go do nawigacji? Wykorzystaj go także do odbioru naszej internetowej stacji!”

Żeby dotrzeć do jak największej liczby miejsc w kraju (i za granicą) nadajemy w jakości 128 kbs mp3 Stereo – optymalnej dla stosowanych obecnie w kraju prędkości łączy komórkowych (także poza dużymi miastami). I porównywalnej do jakości dźwięku typowej stacji FM.
Plusem nadawania online jest to, że możecie zabrać nas w podróż nawet bardzo odległą od Trójmiasta, ponieważ wszędzie tam gdzie jest dostęp do Internetu tam też gra Gdynia Radio! Fajnie? No pewnie, Ole!

Więcej o tym jak odbierać nasz sygnał piszemy na stronie jak nas słuchać

 

 

Wygodnego i mobilnego odbioru,
życzy Zespół Gdyni Radio!

 

__________________________

„Gdynia Radio – świat w dobrym tonie!” ®