Mała czarna, duża biała

Teraz możesz wesprzeć Gdynię Radio na platformie BuyCoffee.to – Widzieliście plantacje kawy na włoskim bucie? Nie? A jednak włoska kawa to synonim czegoś dobrego – jak kubańska salsa, brazylijska samba, argentyńskie tango czy amerykański jazz, blues lub rock’n’roll. Tak samo jest z Gdynią Radio – nadaje niezliczone przykłady starej dobrej muzyki zbierając je z najlepszych muzycznych pól na świecie. Eklektycznie wstrząsa, dodaje szczyptę humoru, pozytywnej energii i częstuje cały świat!
 
Hej! Ty też lubisz Gdynię Radio? podoba Ci się to co gramy i jak gramy i/lub widzisz sens w tym co robimy..?
Jeśli tak, to może zechcesz nas wesprzeć i postawisz nam symboliczną kawę? Jesteśmy na crowdfundingowej platformie BuyCoffee.to gdzie można dokonać donacji na rzecz Gdyni Radio. BuyCoffee to platforma do wspierania internetowych twórców. By dokonać donacji nie jest wymagana rejestracja a sama wpłata jest bardzo prosta i wygodna w obsłudze gdyż możliwe jest płacenie telefonem za pomocą systemu Blik.
 
Z góry dziękujemy za każde kolejne wsparcie naszego radiowego projektu!!! Z tym większą energią żeglujemy dla Was po egzotycznych morzach vintage’owych brzmień i tropikalnych rytmów! A przy okazji – zapraszajcie Waszych znajomych do słuchania naszej stacji online!
 
 
 

Więcej opcji dot. donacji na podstronie Wsparcie/Donate

 
 
 
 
 

Dobrego odbioru życzy Zespół Gdyni Radio!

__________________________

„Gdynia Radio – świat w dobrym tonie!” ®

Pobierz Appkę w Google Store