Skip to content

Dołącz do nas! Entuzjaści nowych mediów, radia i dobrej muzyki - czekamy na Was!

 

Gdynia Radio – strumień pozytywnych wibracji!
_________________________

Myśleliście kiedyś o robieniu radia? Albo robieniu go inaczej niż dotychczas? My tak. I robimy je inaczej. Korzystając z dostępnej technologii oraz napędzani wewnętrzną potrzebą działania i dzielenia się z innymi tym co ciekawe i dobre wysyłamy w świat strumień pozytywnych wibracji… Może chcielibyście dołączyć do nas? 

Chcecie zainteresować innych ciekawą muzyką? Mieści się ona w konwencji / filozofii Gdyni Radio?
A jeśli nie muzyką to może podzielić się ciekawymi tematami? Macie coś do powiedzenia, znacie ciekawe historie, interesujących ludzi, o których chcielibyście opowiedzieć, przedstawić ich, porozmawiać z nimi? Umiecie opowiadać i co ważniejsze – umiecie słuchać?

A może lubicie zajmować się przygotowywaniem i organizacją spotkań, ewentów, wydarzeń? Lubicie pomagać innym? Chcecie zdobyć dodatkowe doświadczenie? Interesuje Was radiowa przygoda?

Co powiecie na ideę spajania i promocji Trójmiasta? Gdyż to m.in. stawiamy sobie za cel. Mówimy ”Gdynia” – myślimy ”Trójmiasto”. Bo Trójmiasto to coś więcej niż suma kilku miast, gmin i różnych historii – to ludzie, to stan umysłu (którego nie da się administracyjnie podzielić). To coś pozytywnego – i tym chcemy promieniować w świat! 🙂

Zapraszamy do współtworzenia projektu Gdynia Radio wszystkich zainteresowanych wolontariatem oraz stałą współpracą:

–  przy tworzeniu audycji muzycznych
–  przy tworzeniu programów publicystycznych,
–  przy obsłudze spotkań, wydarzeń i promocji

Dołącz do nas! Szukamy chętnych do budowania działów:

–  marketingowo-reklamowego
–  technicznego
–  dziennikarskiego

Szukamy chętnych do współpracy wśród Polonii w tym, w miastach siostrzanych Gdyni. Szukamy zainteresowanych rolą korespondenta muzycznego, prasowego.

Mile widziane minimum doświadczenia na wybranym polu. W przypadku tworzenia audycji wymagana podstawowa wiedza merytoryczna (np. z zakresu dziennikarstwa) oraz umiejętność samodzielnego przygotowania materiałów audio – od nagrania po podstawowy montaż. Audycje można przygotowywać samemu i w dowolnym miejscu. Zapytania i zgłoszenia prosimy kierować na adres: radio@gdyniaradio.com lub korzystając z formularza w dziale Kontakt

Entuzjaści nowych mediów, radia i muzyki; ciekawi świata i ludzi – czekamy na Was!
Twórcy Gdynia Radio liczą na Waszą przychylność, zaangażowanie i współpracę. Z Wami to przedsięwzięcie uda się jeszcze lepiej! Zróbmy je wspólnie. Połączmy siły całego Trójmiasta – do dzieła!”

 

Gdynia Radio – Świat w dobrym tonie!

Gdynia Radio lubi


Social Media

Polub nasze media społecznościowe. Bądź na bieżąco z tym co w Gdyni Radio! Poza tym, lajkując i komentując nasze publikacje oraz udostępniając je u siebie i w twoich grupach, pomożesz nam dotrzeć do kolejnych miłośników dobrej muzyki – w tym, vintage’owych brzmień i tropikalnych rytmów – oraz radia bez złych wiadomości, polityki i przydługich bloków reklamowych. Przypominamy – jesteśmy m.in. na Instagramie i Facebooku

 

 

Crowdfunding – Wesprzyj nas!

 
 

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.

Back to top