Gdynia Radio już w Patronite.pl

Miło nam zakomunikować, że dopłynęliśmy do crowdfundingowego portu Patronite! I co tu dużo mówić, jesteśmy z tego faktu bardzo zadowoleni, gdyż cumujemy w niezwykle zacnym towarzystwie! Nasz profil jest już aktywny pod tym adresem:

www.patronite.pl/gdyniaradio

Szanowni słuchacze i przyjaciele Gdyni Radio – co powiecie na wspólną radiową przygodę z Gdynią Radio? Na rejs po morzu muzyki różnych miejsc i czasów? Popłyniecie z nami jako nasi Patroni?
Jeśli podoba się Wam to co gramy i jak gramy; jeśli uważacie, że to co robimy, to coś fajnego, pożytecznego; że to po prostu i zwyczajnie ma sens i że fajnie jest słuchać radia, w którym nie ma serwisów informacyjnych w kółko powtarzających te same informacje, radia bez polityki, złych wiadomości i przydługich bloków reklamowych – to teraz możecie nas wesprzeć na jednej z najważniejszych polskich platform crowdfundingowych.

Co ważne, można to robić cyklicznie – przez dłuższy czas lub stale – na tym m.in. polega idea patronatu i tym się różni od jednorazowych akcji wsparcia i zrzutek. W ramach podziękowania przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek. Ale o tym dowiecie się więcej na naszym profilu patronite. Zapraszamy Was na patronite.pl/gdyniaradio i z góry dziękujemy za wasze wsparcie i to, że w ten sposób chcecie współtworzyć z nami Gdynię Radio! 🌞

   

Informacje o tym czym jest platforma PATRONITE, na jakich zasadach działa i jak można zostać naszym PATRONEM znajdziecie pod tymi linkami:

patronite.pl – jak to dziala

patronite.pl – jak zostać patronem


To bardzo proste i co ważne, bardzo wygodne! A dodatkowo warto wspomnieć, że platforma Patronite posiada własną aplikację. Zatem, możecie nas słuchać również w Appce PATRONITE AUDIO na smartfony iOS, Android (współpracującej z systemem APPLE CAR) oraz w Playerze na stronie naszego profilu Patronite (na pasku na dole ekranu telefonu lub na dole okna przeglądarki na komputerze)! Link do appki Patronite Audio znajdziecie na naszym profilu w Patronite – wystarczy kliknąć w nas link do Patronite lub w jeden z poniższych obrazków. 

 

 

Przy okazji, przypominamy – nasz strumień audio jest dostępny tutaj, w Radiowym Playerze oraz w naszej Appce na tablety i Smartfony. Aplikacja „Gdynia Radio” jest dostępna za darmo w sklepie Google Play – wystarczy kliknąć w ten link google play – gdyniaradio by ją zainstalować na tablecie lub Smartonie.

Będzie nam bardzo miło jeśli zechcecie tam podzielić się swoją opinią i obdarować nas garścią gwiazdek – dzięki temu będziemy mogli dotrzeć z informacją o naszej aplikacji do większej grupy zainteresowanych – tak jak Wy, miłośników dobrej muzyki! A teraz, sprawdźcie sami jak fajnie można słuchać Gdyni Radio!

Na koniec, raz jeszcze zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego profilu na crowdfundingowej platformie patronite.pl/gdyniaradio A o jeszcze innych formach wsparcia Gdyni Radio piszemy w dziale Wsparcie

 
Dobrego odbioru i przyjemnych wrażeń,
życzy Zespół Gdyni Radio! 

 

__________________________

„Gdynia Radio – świat w dobrym tonie!” ®