d
c

LISTA PATRONÓW Gdynia Radio - twoje radio z muzyką bez granic i terminu ważności

Szanowni Patroni!
_________________________

Serdecznie dziękujemy Wam za okazane wsparcie projektu Gdynia Radio!

 

  • Berenika Krewniak-Gębiś
  • Piotr Siupka

 

_________________________


Ty też chcesz zostać naszym Patronem?

Zobacz jak to działa oraz jak zostać patronem
Zajrzyj na n
asz profil Patronite dostępny pod tym adresem:
www.patronite.pl/gdyniaradio

 

Gdynia Radio – inne niż wszystkie!

 

Dziękujemy za każdą, nawet niewielką comiesięczną wpłatę – gdyż ułatwia nam planowanie dalszych działań i pomaga nadawać muzykę, którą kochamy a której coraz mniej wokół! “

Łapcie dobrą falę Gdyni Radio!

 

 


Jak jeszcze możecie nas wesprzeć?

_____________________


Donacje na konto lub przez Pay Pal
Zajrzyjcie też do działu Wsparcie jeśli chcecie wesprzeć nas bezpośrednio, np. przelewem na konto lub poprzez system płatności Pay Pal.

Media społecznościowe
Poinformujcie swoich przyjaciół o tym, że nas słuchacie. Udostępniajcie, lajkujcie, komentujcie nasze posty na Facebooku i Instagramie – to zwiększy ich zasięgi. Zaproście znajomych do polubienia i słuchania Gdyni Radio przez wasze social media – wasze profile, profile znajomych, grupy, strony, itp.

plakaty, ulotki, naklejki
Możecie nam pomóc w dotarciu do innych słuchaczy np. umieszczając plakat, ulotki, naklejkę Gdyni Radio u siebie lub w takim miejscu, w którym możecie lub macie zgodę by to zrobić. Np. na waszym aucie, w witrynie sklepowej, na tablicy ogłoszeniowej w firmie, kawiarni, instytucji kulturalnej / społecznej, itp. Zapytajcie znajomych czy chcieliby wesprzeć nas w taki sposób. Możemy udostępnić tego typu materiały. Napiszcie do nas!

_____________________

– Jeżeli macie jeszcze inne interesujące propozycje wsparcia i/lub finansowania naszego medialnego przedsięwzięcia, prosimy, napiszcie do nas na adres:
radio(at)gdyniaradio.com

 

Patroni

 

 

Gdynia Radio – po prostu inaczej!

Gdynia Radio lubi


Social Media

Polub nasze media społecznościowe. Bądź na bieżąco z tym co w Gdyni Radio! Poza tym, lajkując i komentując nasze publikacje oraz udostępniając je u siebie i w twoich grupach, pomożesz nam dotrzeć do kolejnych miłośników dobrej muzyki – w tym, vintage’owych brzmień i tropikalnych rytmów – oraz radia bez złych wiadomości, polityki i przydługich bloków reklamowych. Przypominamy – jesteśmy m.in. na Instagramie i Facebooku

 

 

Crowdfunding – Wesprzyj nas!