Skip to content

Patronat Surfujcie z nami muzyczne retrofale Gdyni Radio!

Zostań naszym Patronem!
_________________________

 

Szanowni słuchacze i przyjaciele Gdyni Radio – jest nam niezmiernie miło zakomunikować Wam, że dopłynęliśmy do portu Patronite! I co tu dużo mówić, jesteśmy z tego faktu bardzo zadowoleni, gdyż cumujemy w niezwykle zacnym towarzystwie! Stąd zamierzamy wyruszać w kolejne rejsy po morzu dobrych dźwięków, vintage’owych brzmień i tropikalnych rytmów. Mamy nadzieję, że od teraz w waszym nieocenionym, dobrym towarzystwie. Co powiecie na wspólną radiową przygodę z Gdynią Radio? Na rejs po morzu muzyki różnych miejsc i czasów? Popłyniecie z nami jako nasi Patroni?

Zobacz jak to działa oraz jak zostać patronem
Zajrzyjcie na n
asz profil Patronite dostępny pod tym adresem:
www.patronite.pl/gdyniaradio

 

 

Gdynia Radio – inne niż wszystkie!

Chciałabyś, chciałbyś zostać naszym Patronem?

Mamy dobrą wiadomość – już możesz! Tworzenie radia to wielka przyjemność. Ale też i obowiązki oraz czas – dzień w dzień. Jak pewnie wiesz, jest wiele modeli finansowania stacji radiowych: mecenat państwowy; reklama, sponsoring, lokowanie produktu; dotacje; donacje (crowdfunding) lub mieszany. Pomyśleliśmy, że w dzisiejszych czasach ten ostatni, docelowo może być najlepszy.

Dzięki takiej mieszanej, zdywersyfikowanej i uzupełniającej się formie finansowania, będziemy mogli zachować charakter, styl, niezależność. Tworzyć kolejne audycje muzyczne i publicystyczne. Rozwijać się i budować naszą pozycję – w złotym środku między mainstreamowymi a niszowymi stacjami radiowymi. Docierać do większej grupy słuchaczy poszukujących czegoś innego niż oferują jedne i drugie.
Starszym pokoleniom przypominać dobrą muzykę sprzed lat – niekoniecznie tę oczywistą z pierwszych miejsc list przebojów. Młodszym generacjom pokazywać, że są ciekawe muzyczne przestrzenie obok tej promowanej przez socjalmedia, główne media i wytwórnie muzyczne. A przede wszystkim, kreować alternatywną rzeczywistość pełną słońca i egzotycznej muzyki – naszą wspólną, codzienną muzyczną ścieżkę dźwiękową – 24 godziny na dobę!

 

 

Dlaczego donacje?

Donacje to proste i wygodne rozwiązanie umożliwiające wszystkim chętnym wesprzeć Gdynię Radio od zaraz. Zobacz jak to działa oraz jak zostać patronem. Dzięki twojemu zaangażowaniu i wsparciu będziemy mogli razem kontynuować tę podróż! Surfując retrofale, grać dłużej i lepiej dla Ciebie oraz wszystkich kochających dobrą i różnorodną muzykę!
Krok po kroku, zaczynamy więc od Crowdfundingu! Dzięki niemu docelowo będziemy mogli tworzyć antenę radiową bez konieczności stawiania zbyt mocnego akcentu na treści reklamowe, tym samym grać i konfekcjonować naszą ofertę w sposób bardziej swobodny i komfortowy.
 

  
 

Dlaczego Patronite?

Jeśli podoba się Ci się to co gramy i jak gramy; jeśli uważasz, że to co robimy, to coś fajnego, pożytecznego; że to po prostu i zwyczajnie ma sens, to teraz możesz nas wspierać na PATRONITE – jednej z najważniejszych polskich platform crowdfundingowych!

Co ważne, można to robić cyklicznie – przez dłuższy czas lub stale – bo na tym m.in. polega idea patronatu na Patronite i tym się ona różni od jednorazowych akcji wsparcia i zrzutek. A my, w ramach podziękowania w każdym z progów wsparcia przygotowaliśmy kilka miłych niespodzianek (dla Ciebie i twoich znajomych, których może zechcesz namówić by także wsparli Gdynię Radio). Ale o tym dowiesz się więcej na naszym profilu Patronite.

Będzie nam bardzo miło jeśli rozważysz regularne lub stałe wsparcie naszego radiowego projektu cykliczną comiesięczną wpłatą. Bardzo nam to ułatwi rozwój i planowanie dalszych działań w tym, rzeczy najważniejszej, czyli nadawania Tobie i twoim przyjaciołom muzyki, którą kochamy, a której coraz mniej wokół! Zapraszamy na nasz profil Patronite i z góry dziękujemy za twoje wsparcie, za każdą wpłatę! Dziękujemy, że chcesz w ten sposób współtworzyć Gdynię Radio!Zajrzyjcie na nasz profil Patronite dostępny pod tym adresem:
www.patronite.pl/gdyniaradio

 

 

Gdynia Radio – pozytywne wibracje!


Jak jeszcze możecie nas wesprzeć?

_____________________


Donacje na konto lub przez Pay Pal
Zajrzyjcie też do działu Wsparcie jeśli chcecie wesprzeć nas bezpośrednio, np. przelewem na konto lub poprzez system płatności Pay Pal.

Media społecznościowe
Poinformujcie swoich przyjaciół o tym, że nas słuchacie. Udostępniajcie, lajkujcie, komentujcie nasze posty na Facebooku i Instagramie – to zwiększy ich zasięgi. Zaproście znajomych do polubienia i słuchania Gdyni Radio przez wasze social media – wasze profile, profile znajomych, grupy, strony, itp.

plakaty, ulotki, naklejki
Możecie nam pomóc w dotarciu do innych słuchaczy np. umieszczając plakat, ulotki, naklejkę Gdyni Radio u siebie lub w takim miejscu, w którym możecie lub macie zgodę by to zrobić. Np. na waszym aucie, w witrynie sklepowej, na tablicy ogłoszeniowej w firmie, kawiarni, instytucji kulturalnej / społecznej, itp. Zapytajcie znajomych czy chcieliby wesprzeć nas w taki sposób. Możemy udostępnić tego typu materiały. Napiszcie do nas!

_____________________

– Jeżeli macie jeszcze inne interesujące propozycje wsparcia i/lub finansowania naszego medialnego przedsięwzięcia, prosimy, napiszcie do nas na adres:
radio(at)gdyniaradio.com

 

Wsparcie Patronite

 

Dziękujemy za każdą, nawet niewielką comiesięczną wpłatę – gdyż ułatwia nam planowanie dalszych działań i pomaga nadawać muzykę, którą kochamy a której coraz mniej wokół! „

 

Łapcie dobrą falę Gdyni Radio!

Gdynia Radio lubi


Social Media

Polub nasze media społecznościowe. Bądź na bieżąco z tym co w Gdyni Radio! Poza tym, lajkując i komentując nasze publikacje oraz udostępniając je u siebie i w twoich grupach, pomożesz nam dotrzeć do kolejnych miłośników dobrej muzyki – w tym, vintage’owych brzmień i tropikalnych rytmów – oraz radia bez złych wiadomości, polityki i przydługich bloków reklamowych. Przypominamy – jesteśmy m.in. na Instagramie i Facebooku

 

 

Crowdfunding – Wesprzyj nas!

 
 

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.

Back to top