* UWAGA! Przerwa w nadawaniu audycji.
O dacie wznowienia emisji poinformujemy tutaj oraz na naszym Instagramie i Facebooku


Wezman The Postman – czyli Listonosz, to autorska audycja z niezwykłą muzyką Afryki i innych stron Świata. Wypełniona muzyką rozrywkową i tradycyjną, etniczną – dźwiękami łączącymi różne czasy i miejsca. A przede wszystkim ludzi z różnych części Globu… To nie lada gratka dla wszystkich pragnących poznać m.in. część muzycznego dziedzictwa Afryki –  szczególnie Konga oraz jej zachodniego wybrzeża. To audycja stworzona z myślą o miłośnikach światowej kultury i folkloru, a także dla już nimi zauroczonych bywalców takich festiwali z muzyką świata jak np. gdyńska Globaltika, gdański Festiwalu Kultur Świata Okno na Świat czy też festiwali odbywąjących się w innych miastach, np. Ethnoport, Ethno Jazz Festival, African Beats tudzież zagranicznych ewentów jak Womex czy Womad.

Wezman the Postman – w tej audycji chcę przedstawić Wam dobrą muzykę oraz przekazać swój światopogląd na różne tematy. Chciałbym dostarczać dobre wiadomości do potrzebujących, tak jak Św Mikołaj dostarcza prezenty 24 grudnia. Chciałbym to robić 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Może kiedyś się uda. Tymczasem, Wezman The Postman czyli (muzyczny) listonosz, zapuka do waszego radiowego okienka co tydzień o tej samej porze! Zapraszam wszystkich serdecznie do mojej audycji, Wez Kombo!

 

Gdynia Radio - Mozaika - Wezman The Postman - 2020

Wezman The Postman

Zaprasza:
WVARWZEKY
WEZ KOMBO
BOUETOUMOUSSA

 

Środa (Wed),
godz. 20:00


Powtórki dla wszystkich słuchaczy – z północy, południa, wschodu i zachodu  (Replays):

– Czwartek (Thu),  godz. 02:30
– Czwartek (Thu),  godz. 11:30

____________________________

CEST / GMT+2 / UTC+2 (czas letni)
CET / GMT+1 / UTC+1  (czas zimowy)
Sprawdź, która godzina jest teraz w Polsce
time.is/Poland
____________________________

Czas trwania: ok. 50~80 min.

____________________________

Ramówka (Schedule)

____________________________

 

Przykładowe audycje:

 

Podobało się Wam to co usłyszeliście w moich audycjach? Macie jakieś pytania lub propozycje tematów? Piszcie do mnie na mojego fb i/lub zostawcie komentarz pod postami audycji na facebooku Gdyni Radio – oba linki poniżej.

A tymczasem, zapraszam do słuchania kolejnych audycji – moich oraz innych autorów – oczywiście na internetowej antenie Gdyni Radio!

 


Social Media


Udostępnij / Share

 


Gdynia Radio lubi


Social Media

Polub nasze media społecznościowe. Bądź na bieżąco z tym co w Gdyni Radio! Poza tym, lajkując i komentując nasze publikacje oraz udostępniając je u siebie i w twoich grupach, pomożesz nam dotrzeć do kolejnych miłośników dobrej muzyki – w tym, vintage’owych brzmień i tropikalnych rytmów – oraz radia bez złych wiadomości, polityki i przydługich bloków reklamowych. Przypominamy – jesteśmy m.in. na Instagramie i Facebooku

 

 

Crowdfunding – Wesprzyj nas!

 

__________________________
Back to Muzyka