* Przerwa w nadawaniu. O dacie wznowienia emisji będziemy informować tutaj oraz na Facebooku i Instagramie.

Panie i Panowie, nadjeżdża Król Rock’n’Roll i jego zakręcony dwór! Audycja przepełniona wspaniałymi melodiami i elektryzującymi rytmami rodem z tanecznych parkietów i hot rodowych garaży lat 50 i 60! Rockabilly, Rhythm’n’Blues, Brit Pop, Garage Rock, Surf Rock, Boogie Woogie, Doo Wop! Czego tam nie było! Swing, Lindy Hop, Jive, Twist… nogi tupią a biodra kręcą się same! Oto dowód jak szalony i wspaniały potrafił być świat pół wieku temu – Teddy Boys, piękne Pin-up Girls, Rockersi, Modsi no i atomowa muzyka, przy której powiedzonko ”Babciu, co Ty tam wiesz! W twoich czasach to…” kompletnie traci sens! A kto jeszcze nie wierzy niech posłucha!

 

Gdynia Radio - Mozaika - Lets Twist Again - 2019

Let’s Twist Again!

Przedstawia:
PATRYK ŚCIERZYŃSKI

 

Piątek (Fri),
godz. 21:30

 

Powtórki dla miłośników wirujących marynarek i sukienek, koków a la B-52, tuningowanych fur i desek surfingowych dłuższych od Cadillac’a  (Replays):

– Sobota (Sat),  godz. 04:00
– Sobota (Sat),  godz. 13:00

– Poniedziałek (Mon),  godz. 10:00

____________________________

CEST / GMT+2 / UTC+2 (wiosną i latem)
CET
/ GMT+1 / UTC+1  (jesienią i zimą)
Sprawdź, która godzina jest teraz w Polsce
time.is/Poland
____________________________

Czas trwania: ok. 60~80 min.

____________________________

Ramówka (Schedule)

____________________________

 

 

Przykładowe audycje:

 

Podobało się Wam to co usłyszeliście w moich audycjach? Macie jakieś pytania lub propozycje tematów? Piszcie do mnie na mojego fb i/lub zostawcie komentarz pod postami audycji na facebooku Gdyni Radio – oba linki poniżej.

A tymczasem, zapraszam do słuchania kolejnych audycji – moich oraz innych autorów – oczywiście na internetowej antenie Gdyni Radio!

 


Social Media


Udostępnij / Share

 


Gdynia Radio lubi

Piątek (Fri) 21:30 *


Social Media

Polub nasze media społecznościowe. Bądź na bieżąco z tym co w Gdyni Radio! Poza tym, lajkując i komentując nasze publikacje oraz udostępniając je u siebie i w twoich grupach, pomożesz nam dotrzeć do kolejnych miłośników dobrej muzyki – w tym, vintage’owych brzmień i tropikalnych rytmów – oraz radia bez złych wiadomości, polityki i przydługich bloków reklamowych. Przypominamy – jesteśmy m.in. na Instagramie i Facebooku

 

 

Crowdfunding – Wesprzyj nas!

 

__________________________
Back to Muzyka