* Przerwa w nadawaniu. O dacie wznowienia emisji będziemy informować tutaj oraz na Facebooku i Instagramie.

– autorski set z World Music: niezwykłą muzyką świata, muzyką tradycyjną i etniczną – globalnymi dźwiękami łączącymi ludzi, czasy i miejsca… Audycja zdecydowanie nie tylko dla etnologów, antropologów czy kulturoznawców. To muzyczna przestrzeń dla wszystkich pragnących poznać muzyczne dziedzictwo światowej kultury i folkloru. Dla już nim zauroczonych miłośników i bywalców gdyńskiej Globaltiki (którą mam przyjemność współtworzyć) oraz Festiwalu Kultur Świata, Ethnoportu, Ethno Jazz Festivalu, Womex’u, Womad’u, itp. pozycja obowiązkowa i z całą pewnością wielce ciekawa a dla ucha przyjemna! ”Ucho na świat – z kolekcji Piotra Pucyło” – co tydzień o tej samej porze! Zapraszam serdecznie!

 

Gdynia Radio - Mozaika - Ucho na Swiat - 2019

Ucho na Świat

Przedstawia:
PIOTR PUCYŁO

 

Wtorek (Tue),
godz. 21:30

 

Powtórki dla wszystkich słuchaczy – także tych zza siedmiu gór i siedmiu mórz  (Replays):

– Środa (Wed),  godz. 04:00
– Środa (Wed),  godz. 13:00

____________________________

CEST / GMT+2 / UTC+2 (czas letni)
CET / GMT+1 / UTC+1  (czas zimowy)
Sprawdź, która godzina jest teraz w Polsce
time.is/Poland
____________________________

Czas trwania: ok. 45~60 min.

____________________________

Ramówka (Schedule)

____________________________

 

 

Przykładowe audycje:

 

Podobało się Wam to co usłyszeliście w moich audycjach? Macie jakieś pytania lub propozycje tematów? Piszcie do mnie na mojego fb i/lub zostawcie komentarz pod postami audycji na facebooku Gdyni Radio – oba linki poniżej.

A tymczasem, zapraszam do słuchania kolejnych audycji – moich oraz innych autorów – oczywiście na internetowej antenie Gdyni Radio!

 


Social Media


Udostępnij / Share

 


Gdynia Radio lubi


Social Media

Polub nasze media społecznościowe. Bądź na bieżąco z tym co w Gdyni Radio! Poza tym, lajkując i komentując nasze publikacje oraz udostępniając je u siebie i w twoich grupach, pomożesz nam dotrzeć do kolejnych miłośników dobrej muzyki – w tym, vintage’owych brzmień i tropikalnych rytmów – oraz radia bez złych wiadomości, polityki i przydługich bloków reklamowych. Przypominamy – jesteśmy m.in. na Instagramie i Facebooku

 

 

Crowdfunding – Wesprzyj nas!

 

__________________________
Back to Muzyka