* UWAGA! Przerwa w nadawaniu audycji.
O dacie wznowienia emisji poinformujemy tutaj oraz na naszym Instagramie i Facebooku

– audycja, w której prezentowany jest świat muzyki Dr Kraba – postaci tajemniczej acz pogodnej, poruszającej się bezszelestnie i niezauważenie po parkietach tanecznych klubów oraz prywatnych imprez. Słucha, obserwuje, notuje, zbiera, selekcjonuje a potem gra. I to jak! Ponadczasowe, już kultowe kawałki i te, które takimi się staną. Klimatyczne, wibrujące, bujające, zmysłowe. Bity taneczne oraz te do posłuchania – z przesłaniem. Utwory różnych artystów i wielu gatunków muzycznych lecz ze znaczącą przewagą czarnej muzy (głównie lat 70 i 90), której trudno mu się oprzeć. Zresztą nam też. Wraz z Dr Krabem zapraszamy do wspólnej podróży po morzu muzyki klubowej: muzyki soul, funk, disco, hip hop, house, pop. Zanurzymy się w melodie, dźwięki i rytmy – zarówno w te lżejsze – skąpane w promieniach słońca lub refleksach dyskotekowych kul – jak i w te, które wydobywają się z  mroczniejszych głębin lub wzburzonych wód niepokornej buntowniczej kreatywności.

Uwaga!
W niektórych utworach prezentowanych w tych audycjach mogą się pojawić treści niezalecane dla osób niepełnoletnich. Sugerowana kontrola rodzicielska.

 

Gdynia Radio - Mozaika - Q Music - 2019

Sounds of Meduza

Przedstawia:
Dr KRAB

 

Wtorek (Tue),
godz. 20:00


Powtórki dla czujących flow pulsujących fal wschodniego i zachodniego wybrzeża  (Replays):

– Środa (Wed),  godz. 02:30
– Środa (Wed),  godz. 11:30

____________________________

CEST / GMT+2 / UTC+2 (wiosną i latem)
CET
/ GMT+1 / UTC+1  (jesienią i zimą)
Sprawdź, która godzina jest teraz w Polsce
time.is/pl/Poland
____________________________

Czas trwania: ok. ~60 min.

____________________________

Ramówka (Schedule)

____________________________

 

 

Przykładowe audycje:

 

Podobało się Wam to co usłyszeliście w moich audycjach? Macie jakieś pytania lub propozycje tematów? Piszcie do mnie na mojego fb i/lub zostawcie komentarz pod postami audycji na facebooku Gdyni Radio – oba linki poniżej.

A tymczasem, zapraszam do słuchania kolejnych audycji – moich oraz innych autorów – oczywiście na internetowej antenie Gdyni Radio!

 


Social Media


Udostępnij / Share

 


Gdynia Radio lubi

Wtorek (Tue) 20:00 *


Social Media

Polub nasze media społecznościowe. Bądź na bieżąco z tym co w Gdyni Radio! Poza tym, lajkując i komentując nasze publikacje oraz udostępniając je u siebie i w twoich grupach, pomożesz nam dotrzeć do kolejnych miłośników dobrej muzyki – w tym, vintage’owych brzmień i tropikalnych rytmów – oraz radia bez złych wiadomości, polityki i przydługich bloków reklamowych. Przypominamy – jesteśmy m.in. na Instagramie i Facebooku

 

 

Crowdfunding – Wesprzyj nas!

 

__________________________
Back to Muzyka