Skip to content

Publicystyka cd zapraszamy do świata spraw bliskich lub dalekich ale zawsze ciekawych

Rozmowy, felietony, reportaże
_________________________

Z wielką przyjemnością zapraszamy na pierwsze cykle audycji przygotowywane przez autorów tworzących i współpracujących z Gdynia Radio! Mamy już prawdziwy archipelag audycji – publicystycznych i muzycznych – połączonych morzem muzyki. A każda z nich to wyspa o indywidualnym charakterze, od brzegu do brzegu wypełniona ciekawymi tematami, niezwykłymi historiami, anegdotami, nastrojami, emocjami i oczywiście osobowością autorów i ich gości – pasjonatów i znawców tematu. Rejs, po kolei od jednej do drugiej trwa cały tydzień a na każdą z nich zapraszamy parokrotnie – w dniu premiery, na powtórkę i w formie ewent. przykładowego lub archiwalnego podcastu na platformie mixcloud.

Stopniowo będziemy proponować następne pozycje muzyczne i publicystyczne – przedstawiające gatunki muzyczne oraz poruszające tematy, którymi pragniemy Państwa zainteresować. Mamy nadzieję, że przypadną one Państwu do gustu tak bardzo jak już emitowane audycje. I choć to dopiero emisja próbna, to kolejne audycje są w przygotowaniu! Przypominamy, że nadajemy wg czasu polskiego (zimą CET / latem CEST) – więcej na ten temat na stronie Ramówka. O kolejnych emisjach, zmianach w ramówce i nowych pozycjach na antenie Gdynia Radio, będziemy informować również na naszym Facebooku i Instagramie. Śledźcie nas tam!

Zapraszamy na podstrony audycji – znajdziecie tam więcej informacji na ich temat oraz przykładowe odcinki. Wystarczy kliknąć w poniższe plansze audycji. Zapraszamy!*

 

* UWAGA!
Nadawanie porannych audycji publicystycznych zostaje zawieszone na czas nieokreślony. Oprócz „Wpół do piątku”, „Morze Możliwości” oraz „Radioboja”. Zapraszamy tymczasem do słuchania naszych codziennych bloków muzycznych.

 

 

Powrót do
obecnie nadawanych

Zobacz też:
Audycje Muzyczne

Gdynia Radio – Świat w dobrym tonie!

 

Drodzy słuchacze, proponujemy i przedstawiamy Wam owoce pracy i talentu licznych wielkich twórców muzycznych – inspirujące dzieła rodem z wielu miejsc i czasów. Przykłady gatunków muzycznych minionych i współczesnych – dziś rzadziej goszczących w głównych mediach.
Naszą misją i celem jest przypomnienie starszym i zaprezentowanie młodszym generacjom tej dobrej muzyki, interesującej sztuki i innych wartych zauważenia twórczych przejawów ludzkiej działalności. Jako, że powyższe mogą budzić różne emocje – szczególnie u osób młodszych lub wrażliwszych – czujemy się w obowiązku uprzedzić, że w nielicznych przypadkach przedstawiane materiały na naszej antenie, na stronie www oraz w mediach społecznościowych mogą zawierać treści mogące być odebrane jako “kontrowersyjne” (teksty piosenek, wypowiedzi, obrazy, dźwięki). Zatem informujemy – choć to oczywiste – że ”kawa może być gorąca”. I jakkolwiek powyższa uwaga dotyczyć może nielicznych przypadków, zaleca się rozwagę i ewent. kontrolę rodzicielską.

 

 

Jesteśmy radiem eklektycznym, lubimy mieszać muzykę, łączyć różne gatunki (zgoda, nie wszystkie). Jak zapewne zdążyliście zauważyć, skupiamy się na graniu i przedstawianiu tego co pozytywne, piękne i przyjemne; proste acz nie banalne; w dobrym tonie, dobrym nastroju i humorze. Ponieważ kierujemy nasze propozycje do osób dojrzałych i o otwartych umysłach, nie stronimy jednak od tych trudniejszych, bardziej wymagających i intrygujących twórczości oraz spraw – w ramach i wokół proponowanej formuły oraz określonego zakresu muzycznych gatunków i tematów audycji publicystycznych. Chcemy poruszać różne tematy – niekiedy delikatne, “kontrowersyjne”. Te trudniejsze w odbiorze, prowokacyjne i kontestujące, awangardowe (może i ekstremalne w czyjejś subiektywnej ocenie) przykłady z życia oraz świata sztuki i muzyki traktujemy jako ciekawostki. Jednak warte zauważenia. Jako dodatek do głównej oferty antenowej. Mimo, że stanowią ułamek naszych propozycji – sugerujemy dolną granicę wieku samodzielnego słuchania na nie mniej niż 15 lat.

 

P L A N O W A N E   A U D Y C J E
_________________________

– ŁADUNEK KULTURALNY
publicyst. + muzyka
– MIĘDZY LUDŹMI – CZYLI RADIOROZMOWY
– PRZYLĄDEK DOBREJ NADZIEI
– ALFABET MORSKI
– RADIOWĘZEŁ
– A TYMCZASEM
– DZIENNIKI POKŁADOWE
– WEEKEND NA AFISZU

 

Gdynia Radio – Świat w dobrym tonie!

Gdynia Radio lubi


Social Media

Polub nasze media społecznościowe. Bądź na bieżąco z tym co w Gdyni Radio! Poza tym, lajkując i komentując nasze publikacje oraz udostępniając je u siebie i w twoich grupach, pomożesz nam dotrzeć do kolejnych miłośników dobrej muzyki – w tym, vintage’owych brzmień i tropikalnych rytmów – oraz radia bez złych wiadomości, polityki i przydługich bloków reklamowych. Przypominamy – jesteśmy m.in. na Instagramie i Facebooku

 

 

Crowdfunding – Wesprzyj nas!

 
 

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.

Back to top