Audycja ta jest wyrazem ogromnego pragnienia dotarcia do szerszej rzeszy osób zainteresowanych rozwojem osobistym, poszerzaniem, rozbudzaniem swojej świadomości i podświadomości.
Zgodnie z wartościami  Love (Miłość), Life (Życie), Light (Światło) celem audycji jest inspirowanie słowem i muzyką do bardziej świadomego i szczęśliwego życia w oparciu o to, co w życiu ważne.
Nie każdy czyta książki tak często, jak słucha radia…a audycja Coaching Café jest idealną porcją wiedzy i inspiracji na tematy ważne, o których warto rozmawiać. Jeśli po jej wysłuchaniu będzie w Was choć trochę więcej pozytywnej energii, refleksji, która wniesie służącą Wam zmianę w codziennym życiu lub poprawi relacje z najbliższymi, to było WARTO!
Rozpoczynam z Państwem swoją wymarzoną przygodę! Jeśli tego słuchacie – już pomogliście mi spełnić jedno z moich marzeń – może uda mi się pomóc Wam w realizacji waszych?
Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia w Gdynia Radio! Ewelina Jasik

 

Coaching Cafe

Zaprasza:
EWELINA JASIK

 

Wtorek (Tue),
godz. 08:15

 

 

____________________________

CET / GMT+1 / UTC+1  (jesienią i zimą)
CEST / GMT+2 / UTC+2 (wiosną i latem)
Sprawdź, która godzina jest teraz w Polsce
time.is/pl/Poland
____________________________

Czas trwania: ok. 20~30 min.

____________________________

Ramówka (Schedule)

____________________________

 

 

Przykładowe audycje:

 

Podobało się Wam to co usłyszeliście w moich audycjach? Macie jakieś pytania lub propozycje tematów? Piszcie do mnie na mojego fb i/lub zostawcie komentarz pod postami audycji na facebooku Gdyni Radio – oba linki poniżej. Więcej audycji, które już się ukazały znajdziecie na mixcloud.com/gdyniaradio

A tymczasem, zapraszam już do słuchania kolejnych, następnych audycji – moich oraz innych autorów. Oczywiście na internetowej antenie Gdyni Radio! Tu na tej stronie oraz w naszej Appce!

 


Social Media


Udostępnij / Share

 


Gdynia Radio lubi


Social Media

Polub nasze media społecznościowe. Bądź na bieżąco z tym co w Gdyni Radio! Poza tym, lajkując i komentując nasze publikacje oraz udostępniając je u siebie i w twoich grupach, pomożesz nam dotrzeć do kolejnych miłośników dobrej muzyki – w tym, vintage’owych brzmień i tropikalnych rytmów – oraz radia bez złych wiadomości, polityki i przydługich bloków reklamowych. Przypominamy – jesteśmy m.in. na Instagramie i Facebooku

 

 

Crowdfunding – Wesprzyj nas!

 

__________________________
Back to Publicystyka