* UWAGA! Przerwa w nadawaniu –
Zapraszamy na audycje „From Space – szmery z kosmosu” Cypriana Czerwińskiego. From Space (dawniej Hangar 59) to seria audycji, w których wkraczamy w tematy nauki popularnej, poszukujemy jej granic a potem śmiało je przekraczamy. To strefa nauki, nowych technologii, astrofizyki, eksploracji kosmosu, ciekawych teorii i odkryć, zjawisk wyjaśnionych i niewyjaśnionych. Autorzy opowiedzą także co można zobaczyć na nocnym niebie – co widnieje tam z przyczyn naturalnych jak i wynikających z ludzkiej potrzeby wysadzania przemysłowych ilości paliwa w rakietach, którymi odrywamy od naszej planety coraz fajniejsze obiekty. I dzięki którym odkrywamy tam na górze i tu na dole coraz ciekawsze rzeczy i zjawiska.
From Space to także nasz radiowy portal do nieskończonego uniwersum futurologii oraz science fiction – przestrzeni dla nieskrępowanej wyobraźni i świata fantazji.

From Space

Zaprasza:
CYPRIAN CZERWIŃSKI

 

Wtorek (Tue),
godz. 09:00

Powtórki dla ziemskich i kosmicznych bytów
(Replay):

godz. 17:30

 

____________________________

CET / GMT+1 / UTC+1  (jesienią i zimą)
CEST / GMT+2 / UTC+2 (wiosną i latem)
Sprawdź, która godzina jest teraz w Polsce
time.is/pl/Poland
____________________________

Czas trwania: ok. 10~25 min.

____________________________

Ramówka (Schedule)
* UWAGA! Przerwa w nadawaniu

____________________________

 

 

Przykładowe audycje:

 

Podobało się Wam to co usłyszeliście w moich audycjach? Macie jakieś pytania lub propozycje tematów? Piszcie do mnie na mojego fb i/lub zostawcie komentarz pod postami audycji na facebooku Gdyni Radio – oba linki poniżej. Więcej audycji, które już się ukazały znajdziecie na mixcloud.com/gdyniaradio

A tymczasem, zapraszam już do słuchania kolejnych, następnych audycji – moich oraz innych autorów. Oczywiście na internetowej antenie Gdyni Radio! Tu na tej stronie oraz w naszej Appce!

 


Social Media


Udostępnij / Share

 


Gdynia Radio lubi

 

__________________________
Back to Publicystyka