Gdynia Radio w Tunein

Mamy dla wszystkich dobrą wiadomość!

Właśnie dodaliśmy nasze radio do listy stacji w najbardziej popularnej aplikacji radiowej na telefony komórkowe i tablety. Tak, nasz strumień audio jest już dostępny w TUNEIN – appce, która może się pochwalić 100 milionami pobrań. Teraz możecie nas znaleźć jeszcze łatwiej i słuchać jeszcze wygodniej!
Appka jest do pobrania na wszystkie urządzenia przenośne tj. z systemami Android, iOS oraz Windows. Szukajcie jej w sklepikach Google Play, iStore, itd., w których poszukujecie innych aplikacji na wasze smartfony. Jak nas słuchać na smartfonach i tabletach piszemy na podstronie ”jak nas słuchać”.  Rzućcie okiem, klikając na odp. link w Menu u góry.

A oto bezpośredni link do naszego profilu na tunein. Można tam pobrać appkę tunein – darmową lub płatną (obie są OK) lub po prostu słuchać nas na komputerach PC i Mac. Zajrzyjcie tam:
tunein.com/radio/Gdynia-Radio-s292648

Co więcej, tunein to także katalog stacji dostępnych online, z którego korzystają producenci sprzętu audio – stacjonarnego i samochodowego. Zatem znajdziecie nas również na liście stacji internetowych w najnowszych radioodbiornikach (tunerach) znanych marek mających dostęp do sieci – np przez wifi! Tak, są już takie na rynku.

No to gramy! Miłego odbioru! 🙂