– Środa to środek, mediana tygodnia pracy. Tyle samo dni minęło od ostatniego weekendu i tyle samo przed nami do następnego. A skoro stoimy po środku, to możemy zaprezentować to, co było i to, co jest. Kanonicze zjawiska muzyczne, ale i intrygujące ciekawostki. Utwory pomiędzy gatunkami, mieszańce łączące najlepsze z różnych szuflad – melodie, które pozostają w pamięci i drążą i zmieniają i wyznaczają – a przede wszystkim, sprawiają przyjemność bez względu na to, czy ktoś nazwie je jazzem, rockiem, synth czy innym popem – w mniemaniu autora po prostu dobre i godne Państwa uszu perełki. Czyli mało głównego nurtu w czymkolwiek i jak najwięcej dobrych dźwięków skądkolwiek!

Uwaga!
W niektórych utworach prezentowanych w tych audycjach mogą się pojawić treści niezalecane dla osób niepełnoletnich. Sugerowana kontrola rodzicielska.

 

Gdynia Radio - Mozaika - Z powrotem w czasie - 2019

Z powrotem
w czasie

Zaprasza:
MACIEJ FARSKI

 

Środa (Wed),
godz. 20:00


Powtórki – dla tych co lubią sprawiać sobie przyjemność w nocy, rano lub w porze popołudniowej siesty…
(Replays):
– Czwartek (Thu),  godz. 03:00

 

____________________________

CEST / GMT+2 / UTC+2 (wiosną i latem)
CET
/ GMT+1 / UTC+1  (jesienią i zimą)
Sprawdź, która godzina jest teraz w Polsce
time.is/Poland
____________________________

Czas trwania: ok. 60~85 min.

____________________________

Ramówka (Schedule)

____________________________

 

Przykładowe audycje:

 

Podobało się Wam to co usłyszeliście w moich audycjach? Macie jakieś pytania lub propozycje tematów? Piszcie do mnie na mojego fb i/lub zostawcie komentarz pod postami audycji na facebooku Gdyni Radio – oba linki poniżej. Więcej audycji, które już się ukazały znajdziecie na mixcloud.com/gdyniaradio

A tymczasem, zapraszam do słuchania już kolejnych, następnych audycji – moich oraz innych autorów. Oczywiście na internetowej antenie Gdyni Radio! Tu na tej stronie oraz w naszej Appce!


Social Media


Udostępnij / Share

 


Gdynia Radio lubi

Środa (Wed) 20:00


Social Media

Polub nasze media społecznościowe. Bądź na bieżąco z tym co w Gdyni Radio! Poza tym, lajkując i komentując nasze publikacje oraz udostępniając je u siebie i w twoich grupach, pomożesz nam dotrzeć do kolejnych miłośników dobrej muzyki – w tym, vintage’owych brzmień i tropikalnych rytmów – oraz radia bez złych wiadomości, polityki i przydługich bloków reklamowych. Przypominamy – jesteśmy m.in. na Instagramie i Facebooku

 

 

Crowdfunding – Wesprzyj nas!

 

__________________________
Back to Muzyka