Gdynia Radio - Mozaika - Ucho na Swiat - 2019


Wezman The Postman

Wezman The Postman – czyli Listonosz, to autorska audycja z niezwykłą muzyką Afryki i innych stron Świata. Wypełniona muzyką rozrywkową i tradycyjną, etniczną – dźwiękami łączącymi różne czasy i miejsca. A przede wszystkim ludzi z różnych części Globu… To nie lada gratka dla wszystkich pragnących poznać m.in. część muzycznego dziedzictwa Afryki –  szczególnie Konga oraz jej zachodniego wybrzeża. To audycja stworzona z myślą o miłośnikach światowej kultury i folkloru, a także dla już nimi zauroczonych bywalców takich festiwali z muzyką świata jak np. gdyńska Globaltika, gdański Festiwalu Kultur Świata Okno na Świat czy też festiwali odbywąjcych się w innych miastach -np. Ethnoport, Ethno Jazz Festival, African Beats tudzież zagranicznych ewentów jak Womex czy Womad.

Wezman the Postman – chcę przedstawić wam dobrą muzykę oraz przekazać swój światopogląd na różne tematy. Chciałbym dostarczać dobre wiadomości do potrzebujących, tak jak Św Mikołaj dostarcza prezenty 24 grudnia. Chciałbym to robić 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Może kiedyś się uda. Tymczasem, Wezman The Postman czyli (muzyczny) listonosz, zapuka do waszego radiowego okienka co tydzień o tej samej porze! Zapraszam wszystkich serdecznie do mojej audycji, Wez Kombo!

Przedstawia:
WVARWZEKY
WEZ KOMBO
BOUETOUMOUSSA

Środa (Wed),
godz. 18:30


Powtórki dla wszystkich słuchaczy – z północy, południa, wschodu i zachodu  (Replays):

– Czwartek (Thu),  godz. 01:00
– Czwartek (Thu),  godz. 10:00

____________________________

CEST / GMT+2 / UTC+2 (czas letni)
CET / GMT+1 / UTC+1  (czas zimowy)
Sprawdź, która godzina jest teraz w Polsce
time.is/Poland
____________________________

Czas trwania: ok. 45~60 min.

____________________________

Ramówka (Schedule)

____________________________

 

Podobało się Wam to co usłyszeliście w tej audycji? Macie jakieś muzyczne propozycje lub pytania? Piszcie do mnie na mojego fb i/lub zostawcie komentarz pod postem dot. tej audycji na facebooku Gdyni Radio – oba linki poniżej.

 


Social Media


Udostępnij / Share

 


Gdynia Radio lubi

 

__________________________
Back to Muzyka