Coaching Cafe

Audycja ta jest wyrazem ogromnego pragnienia dotarcia do szerszej rzeszy osób zainteresowanych rozwojem osobistym, poszerzaniem, rozbudzaniem swojej świadomości i podświadomości.
Zgodnie z wartościami  Love (Miłość), Life (Życie), Light (Światło) celem audycji jest inspirowanie słowem i muzyką do bardziej świadomego i szczęśliwego życia w oparciu o to, co w życiu ważne.
Nie każdy czyta książki tak często, jak słucha radia…a audycja Coaching Café jest idealną porcją wiedzy i inspiracji na tematy ważne, o których warto rozmawiać. Jeśli po jej wysłuchaniu będzie w Was choć trochę więcej pozytywnej energii, refleksji, która wniesie służącą Wam zmianę w codziennym życiu lub poprawi relacje z najbliższymi, to było WARTO!
Rozpoczynam z Państwem swoją wymarzoną przygodę! Jeśli tego słuchacie – już pomogliście mi spełnić jedno z moich marzeń – może uda mi się pomóc Wam w realizacji waszych?
Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia w Gdynia Radio!
Ewelina Jasik

Zaprasza:
EWELINA JASIK

Czwartek (Thu),
godz. 09:30

 

Powtórki dla słuchaczy z całego kraju i zza granicy  (Replay):

– Czwartek,  godz. 18:00

____________________________

CET / GMT+1 / UTC+1  (jesienią i zimą)
CEST / GMT+2 / UTC+2 (wiosną i latem)
Sprawdź, która godzina jest teraz w Polsce
time.is/pl/Poland
____________________________

Czas trwania: ok. 15~25 min.

____________________________

Ramówka (Schedule)

____________________________

 

Podobało się Wam to co usłyszeliście w tej audycji? Macie jakieś pytania lub propozycje tematów? Piszcie do mnie na mojego fb i/lub zostawcie komentarz pod postem dot. tej audycji na facebooku Gdyni Radio – oba linki poniżej.

 

 


Social Media


Udostępnij / Share

 


Gdynia Radio lubi

 

__________________________
Back to Publicystyka