Skip to content

 

MECENASI Gdynia Radio - znad południowego Bałtyku

Sponsoring & Reklama
_________________________

Gdynia Radio stanowi ciekawe medium dla wszystkich zainteresowanych dotarciem do słuchaczy i klientów z Wybrzeża (lecz nie tylko – nas sygnał dociera wszędzie tam gdzie jest dostęp do internetu). Za sprawą odpowiedniej oferty muzycznej i publicystycznej – poszukiwanej przez bardziej dojrzałego i wymagającego słuchacza – nasze radio w naturalny sposób skupi wokół siebie tych odbiorców, którymi szczególniej zainteresowani są reklamodawcy wyższej jakości produktów i usług.

Z tego powodu na antenie naszego radia i jego stronie www uwzględnimy miejsce na reklamy, audycje i artykuły sponsorowane. Oprócz produkcji zleconych audycji, nasze radio zamierza oferować produkcję reklam i spotów reklamowych, sponsoring audycji i serwisów informacyjnych, lokowanie produktu, itp.

Chcemy by Gdynia Radio mogło dalej się rozwijać, by stało się znaczącą, niezależną platformą medialną służącą promocji ciekawych inicjatyw, przedsięwzięć społecznych, kulturalnych oraz biznesowych. W tym, promocji wydarzeń, usług, produktów i marek związanych z Trójmiastem i Wybrzeżem lub adresowanych do jego mieszkańców.

Szukamy rozwiązań typu ”Win Win”. Jednym z najbardziej oczywistych jest sponsoring i reklama radiowa. Dobrze pomyślana, podana w odpowiednim czasie i dawce jest jedną z najskuteczniejszych form promocji. Równolegle jest podstawową formą finansowania wielu stacji radiowych.

Liczymy na wsparcie lokalnych instytucji, organizacji i przedsiębiorstw w promocji: Gdyni, Trójmiasta i Wybrzeża. W tym, kultury i sztuki; turystyki i sportu; nauki i nowych technologii; biznesu i inicjatyw gospodarczych. Zwiazanych z Trójmiastem i Pomorzem. Oraz w rozwoju Gdynia Radio. Razem wspierajmy i promujmy dobrą muzykę, pozytywne treści i zachowania. Zapraszamy do partycypacji i/lub wspólnego organizowania przedsięwzięć muzycznych, kulturalnych, społecznych, biznesowych oraz promocyjnych różnego typu jak i do zamieszczania sponsorowanych informacji i reklam na naszej antenie i stronie web.

Zapraszamy do korzystania z patronatu medialnego Gdynia Radio oraz innych form współpracy, wzajemnej pomocy i wsparcia. Gdynia radio nadaje!

Zapraszamy do współtworzenia projektu Gdynia Radio wszystkich zainteresowanych wolontariatem oraz stałą współpracą:

  • przy tworzeniu audycji muzycznych
  • przy tworzeniu programów publicystycznych,
  • przy obsłudze spotkań, wydarzeń i promocji

Dołącz do nas! Szukamy chętnych do budowania zespołów:

  • marketingowo-reklamowego
  • technicznego
  • dziennikarskiego

Mile widziane minimum doświadczenia na wybranym polu. W przypadku tworzenia audycji wymagana podstawowa wiedza merytoryczna (np. z zakresu dziennikarstwa) oraz umiejętność samodzielnego przygotowania materiałów audio – od nagrania po podst. montaż. Zapytania i zgłoszenia prosimy kierować na adres: radio@gdyniaradio.com

Gdynia Radio – Świat w dobrym tonie!

Gdynia Radio lubi


Social Media

Polub nasze media społecznościowe. Bądź na bieżąco z tym co w Gdyni Radio! Poza tym, lajkując i komentując nasze publikacje oraz udostępniając je u siebie i w twoich grupach, pomożesz nam dotrzeć do kolejnych miłośników dobrej muzyki – w tym, vintage’owych brzmień i tropikalnych rytmów – oraz radia bez złych wiadomości, polityki i przydługich bloków reklamowych. Przypominamy – jesteśmy m.in. na Instagramie i Facebooku

 

 

Crowdfunding – Wesprzyj nas!

 
 

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.

Back to top