Autorski set znad morza indie, pop, rock, jazz, electronica, triphop, etc. czyli muzyki powstałej na styku mainstreamu i awangardy. Ponadczasowej i ponadpokoleniowej – dobrze towarzyszącej nam od lat.
Mówią, że plaża jest miejscem niezwykłym, oddziałującym na umysł i duszę tak bardzo, że podobno tylko góry mogą z nią konkurować. Podobno… I nawet gdyby przyjąć śmiałą tezę, że to nie na plaży powstało wiele z tych dzieł to z pewnością jest to miejsce gdzie muzyka brzmi niezwykle – szczególnie wieczorem lub nocą, pod oceanem gwiazd… Próbowaliście? Nie? Zamknijcie oczy i wsłuchajcie się w szumy z trójmiejskich plaż..!

 

Gdynia Radio - Mozaika - Szumy z plazy - 2019

Szumy z plaży

Zaprasza:
PAWEŁ PAŁUCKI

 

Czwartek (Thu),
godz. 21:30

 

Powtórki dla plażowiczów, surferów oraz wszelkiej maści wyluzowanych bytów znad Bałtyku i Wszechoceanu
(Replays):
– Piątek (Fri),  godz. 04:30

____________________________

CEST / GMT+2 / UTC+2 (wiosną i latem)
CET
/ GMT+1 / UTC+1  (jesienią i zimą)
Sprawdź, która godzina jest teraz w Polsce
time.is/Poland
____________________________

Czas trwania: ok. 60~80 min.

____________________________

Ramówka (Schedule)

____________________________

 

 

Przykładowe audycje:

 

Podobało się Wam to co usłyszeliście w moich audycjach? Macie jakieś pytania lub propozycje tematów? Piszcie do mnie na mojego fb i/lub zostawcie komentarz pod postami audycji na facebooku Gdyni Radio – oba linki poniżej. Więcej audycji, które już się ukazały znajdziecie na mixcloud.com/gdyniaradio

A tymczasem, zapraszam już do słuchania kolejnych, następnych audycji – moich oraz innych autorów. Oczywiście na internetowej antenie Gdyni Radio! Tu na tej stronie oraz w naszej Appce!


Social Media


Udostępnij / Share

 


Gdynia Radio lubi

 

__________________________
Back to Muzyka