Gdynia Radio - Mozaika - Konotacje - 2020


Konotacje

Muzyczna zabawa w skojarzenia, czyli spontaniczny spacer po płytotece autora. Mniej lub bardziej luźno powiązane utwory wszelkich twórców i gatunków – od jazzu w różnych odmianach, przez funk, soul, R&B, folk, indie aż po – zdarzy się, a jakże – nieco mocniejsze rockowe klimaty. Przegląd rzeczy inspirujących niezmiennie od przeszło pół wieku, jak i tych wydanych w ostatnich tygodniach czy miesiącach. Od gigantów po artystów niemal zupełnie nieznanych. A wszystko połączone bardzo subiektywnym ciągiem skojarzeń prowadzącego – z charakteru niespokojnego ducha i wiercipięty. I tak jak całe moje życie, taka i będzie ta audycja – niecierpliwa, spontaniczna i różnorodna. Zapraszam serdecznie, Marcin Rutkowski

Przedstawia:
MARCIN RUTKOWSKI

Czwartek (Thu),
godz. 20:00

 

Powtórki dla miłośników fal leniwych i sztormowych – delikatnych muśnięć klawiatury jak i drażnienia strun dłonią, kostką lub językiem…  (Replays):

– Piątek (Fri),  godz. 02:30
– Piątek (Fri).  godz. 11:30

____________________________

CEST / GMT+2 / UTC+2 (wiosną i latem)
CET
/ GMT+1 / UTC+1  (jesienią i zimą)
Sprawdź, która godzina jest teraz w Polsce
time.is/Poland
____________________________

Czas trwania: ok. 60~75 min.

____________________________

Ramówka (Schedule)

____________________________

 

Podobało się Wam to co usłyszeliście w tej audycji? Macie jakieś muzyczne propozycje lub pytania? Piszcie do mnie na mojego fb i/lub zostawcie komentarz pod postem dot. tej audycji na facebooku Gdyni Radio – oba linki poniżej.

 


Social Media


Udostępnij / Share

 


Gdynia Radio lubi

Czwartek (Thu) 20:00

 

__________________________
Back to Muzyka