– to audycje o wszystkim, bo ciekawi mnie bardzo dużo rzeczy i nie chcę się niczym ograniczać. Oczywiście Ludzie są na pierwszym miejscu, stąd moje rozmowy “Między ludźmi, czyli radiorozmowy”, ale też wszystko to, co jest ich wytworem, działalnością, odkryciem. Czasem podzielę się tym, co znalazłam w internecie, na jakimś interesującym blogu lub w prasie. Zgodnie z filozofią Gdyni Radia – będzie różnorodnie i eklektycznie. A wszystko “oprawione” wybraną przeze mnie muzyką. Zawsze w środę, czyli w pół drogi do piątku.

Jeśli chcesz, opowiem Twoją historię, porozmawiam o tym, z czym się mierzysz, czym się zajmujesz… Chciałabym, żeby słuchacze odnajdywali w tych historiach siebie, żeby się inspirowali i słuchali z przyjemnością.

 

W pół do piątku

Zaprasza:
Agnieszka Gabriela Stranc


Środa (Wed),
godz. 09:00

 

 

____________________________

CET / GMT+1 / UTC+1  (jesienią i zimą)
CEST / GMT+2 / UTC+2 (wiosną i latem)
Sprawdź, która godzina jest teraz w Polsce
time.is/pl/Poland
____________________________

Czas trwania: ~ 30 min.

____________________________

Ramówka (Schedule)

____________________________

 

 

Przykładowe audycje:

 

Podobało się Wam to co usłyszeliście w moich audycjach? Macie jakieś pytania lub propozycje tematów? Piszcie do mnie na mojego fb i/lub zostawcie komentarz pod postami audycji na facebooku Gdyni Radio – oba linki poniżej.

A tymczasem, zapraszam do słuchania kolejnych audycji – moich oraz innych autorów, oczywiście na internetowej antenie Gdyni Radio!

 

 

 

Social Media


Udostępnij / Share

 


Gdynia Radio lubi

 

__________________________
Back to Publicystyka