Poniedziałkowa seria audycji przygotowanych przez Jerzego Boja, w której przedstawiane są wspomnienia, anegdoty, krótkie opowiadania i historyjki – w formie nagranych rozmów i felietonów – związanych z morzem a czasem nie *.  Usłyszeć tu będzie można m.in. autorskie reportaże ”Jeziorowcem na Wielkie Jeziora Amerykańskie”, “Jan Rackman – stopklatki z życiorysu mechanika” (TSS Stefan Batory) autorstwa J. Boja, zbiór anegdot autorstwa Kpt. Henryki Mąki pt. “Anegdoty z mesy” czy też “Duńskie Opowieści” Knuda Vandmose Larsena. A z tych mniej związanych z morzem – “Felietony Dr. Maj” spisane przez Panią Dr Małgorzatę Maj mieszkającą w Anglii jak i autorskie “Zapiski z tramwaju” samego J. Boja.

* Morskie opowieści zawsze cieszyły się powodzeniem. Chętnie słuchano marynarzy, żeglarzy i podróżników opowiadających prawdziwe i te koloryzowane przygody na morzu i w portach. Zapraszam do słuchania moich felietonów i opowiadań. A także utworów innych autorów a czytanych przeze mnie. Jerzy Boj

Radioboja

Przedstawia:
JERZY BOJ

 

Poniedziałek (Mon),
godz. 09:00

Powtórki dla słuchaczy z wybrzeża i zza horyzontu (Replay):

Poniedziałek,
godz. 17:30

 

____________________________

CET / GMT+1 / UTC+1  (jesienią i zimą)
CEST / GMT+2 / UTC+2 (wiosną i latem)
Sprawdź, która godzina jest teraz w Polsce
time.is/pl/Poland
____________________________

Czas trwania: 10 ~ 25 min.

____________________________

Ramówka (Schedule)

____________________________

 

 

Przykładowe audycje:

 

Podobało się Wam to co usłyszeliście w moich audycjach? Macie jakieś pytania lub propozycje tematów? Piszcie do mnie na mojego fb i/lub zostawcie komentarz pod postami audycji na facebooku Gdyni Radio – oba linki poniżej.
A tymczasem, zapraszam do słuchania kolejnych audycji – moich oraz innych autorów – na antenie Gdyni Radio!

 

 


Social Media


Udostępnij / Share

 


Gdynia Radio lubi

 

__________________________
Back to Publicystyka