Gdynia Radio - Mozaika - Q Music - 2019


Q  music – muzyka ze znakiem jakości

* UWAGA! Przerwa w nadawaniu audycji.
O dacie wznowienia emisji poinformujemy tutaj oraz na naszym Instagramie i Facebooku


– cykliczna audycja muzyczna, w której Maciek Łyszkiewicz – pomysłodawca i lider zespołów No Limits, Leszcze i Łyczacza, a ostatnio zespołu Iza & Latynoscy Brothers – prezentuje swój muzyczny świat, na który składają się utwory artystów z różnych kontynentów! Artystów muzyki pop, rocka, jazzu, funku, soulu, muzyki latynoskiej, brazylijskiej, world music. Z niektórymi z nich miał przyjemność współpracować w trakcie swojej 30 letniej działalności muzycznej – m.in. z Grażyną Łobaszewską, Dorotą Marczyk i brazylijska gwiazda pop Ive Mendes.
Do muzyki jego autorstwa teksty pisali najwybitniejsi polscy autorzy tekstów, m.in. Agnieszka Osiecka, Lucyna Legut, Andrzej Ballo, Jan Wołek, Michał Zabłocki, Zbigniew Książek i Andrzej Poniedzielski.
Jako muzyk sesyjny nagrywał np. z zespołami Golden Life, Apteka, IMTM, Marka Piekarczyka. Komponował i aranżował muzykę teatralną i filmową, m.in. dla Teatru Atelier, Teatru Wybrzeże, Teatru Miejskigo w Gdyni, do filmów reżyserowanych przez Ewę Pytka i Macieja Żaka.
Absolwent Zespołu Szkół Muzycznych w Gdańsku Wrzeszczu, w klasie fortepianu prof. Krystyny Wawryków. Absolwent gdyńskiej Dwójki (II LO). Studiował w Akademii Muzycznej w Gdańsku kompozycję i teorię muzyki w klasie profesor Ewy Synowiec.
A teraz… a teraz zaprasza nas wraz z Dr Krabem do wspólnej podróży przez świat wyjątkowej, wybornej muzyki rozrywkowej i klubowej ze znakiem jakości!

Przedstawiają:
MACIEJ  ŁYSZKIEWICZ
& Dr KRAB

Środa (Wed),
godz. 18:30


Powtórki dla nieuznających limitów i ograniczeń tego co bezbrzeżnie dobre. Dla zakochanych w pulsujących i bujających muzycznych falach ze znakiem Q  (Replays):

– Czwartek (Thu),  godz. 01:00
– Czwartek (Thu),  godz. 10:00
– Poniedziałek (Mon),  godz. 02:30

____________________________

CEST / GMT+2 / UTC+2 (wiosną i latem)
CET
/ GMT+1 / UTC+1  (jesienią i zimą)
Sprawdź, która godzina jest teraz w Polsce
time.is/pl/Poland
____________________________

Czas trwania: ok. ~60 min.

* UWAGA! Przerwa w nadawaniu audycji.
O dacie wznowienia emisji poinformujemy tutaj oraz na naszym Instagramie i Facebooku

____________________________

Ramówka (Schedule)

____________________________

 

Podobało się Wam to co usłyszeliście w tej audycji? Macie jakieś muzyczne propozycje lub pytania? Piszcie do mnie na mojego fb i/lub zostawcie komentarz pod postem dot. tej audycji na facebooku Gdyni Radio – oba linki poniżej.

 

 


Social Media


Udostępnij / Share

 


Gdynia Radio lubi

Środa (Wed) 18:30 ***

 

__________________________
Back to Muzyka