Gdynia Radio - Mozaika - Lets Twist Again - 2019


Let’s Twist Again!

Panie i Panowie, nadjeżdża Król Rock’n’Roll i jego zakręcony dwór! Audycja przepełniona wspaniałymi melodiami i elektryzującymi rytmami rodem z tanecznych parkietów i hot rodowych garaży lat 50 i 60! Rockabilly, Rhythm’n’Blues, Brit Pop, Garage Rock, Surf Rock, Boogie Woogie, Doo Wop! Czego tam nie było! Swing, Lindy Hop, Jive, Twist… nogi tupią a biodra kręcą się same! Oto dowód jak szalony i wspaniały potrafił być świat pół wieku temu – Teddy Boys, piękne Pin-up Girls, Rockersi, Modsi no i atomowa muzyka, przy której powiedzonko ”Babciu, co Ty tam wiesz! W twoich czasach to…” kompletnie traci sens! A kto jeszcze nie wierzy niech posłucha!

Przedstawia:
PATRYK ŚCIERZYŃSKI

Sobota (Sat),
godz. 20:00

 

Powtórki dla miłośników wirujących marynarek i sukienek, koków a la B-52, tuningowanych fur i desek surfingowych dłuższych od Cadillac’a  (Replays):

– Niedziela (Sun),  godz. 02:30
– Poniedziałek (Mon),  godz. 10:00

____________________________

CEST / GMT+2 / UTC+2 (wiosną i latem)
CET
/ GMT+1 / UTC+1  (jesienią i zimą)
Sprawdź, która godzina jest teraz w Polsce
time.is/Poland
____________________________

Czas trwania: ok. 60~75 min.

____________________________

Ramówka (Schedule)

____________________________

 

Podobało się Wam to co usłyszeliście w tej audycji? Macie jakieś muzyczne propozycje lub pytania? Piszcie do mnie na mojego fb i/lub zostawcie komentarz pod postem dot. tej audycji na facebooku Gdyni Radio – oba linki poniżej.

 


Social Media


Udostępnij / Share

 


Gdynia Radio lubi

Sobota (Sat) 20:00

 

__________________________
Back to Muzyka