– muzyczny set bazujący na rozpoczętym w 2010 roku cyklu kompilacji pt. ”The Best of Albums (So far)… that I’ve heard” – swoistym muzycznym podsumowaniu kolejnych lat. Kapitan Tylicki wraz z załogą tj. Małgosią Tylicką i Kacprem Graczykiem subiektywnie wybrał po jednym utworze ze 100 najbardziej interesujących i intrygujących albumów jakie – żeglując zazwyczaj wzdłuż tych mniej popularnych (czytaj: mniej popowych) muzycznych szlaków – odkrył w danym roku. Teraz, płynąc ku teraźniejszości przedstawia je nam po kolei w cotygodniowych radiowych zestawieniach pt. ”Rok w rock – z kolekcji J. Tylickiego”.

Uwaga!
W niektórych utworach prezentowanych w tych audycjach mogą się pojawić treści niezalecane dla osób niepełnoletnich. Sugerowana kontrola rodzicielska.

 

Gdynia Radio - Mozaika - Rok w Rock - 2019

Rok w Rock

Przedstawia:
JAREK TYLICKI

 

Środa (Wed),
godz. 21:30

Powtórki dla podróżników poszukujących nieco bardziej wymagających szlaków pośród różnych muzycznych gatunków i konwencji
(Replays):
– Czwartek (Thu),  godz. 04:30

 

____________________________

CEST / GMT+2 / UTC+2 (wiosną i latem)
CET / GMT+1 / UTC+1  (jesienią i zimą)
Sprawdź, która godzina jest teraz w Polsce
time.is/pl/Poland
____________________________

Czas trwania: ok. 50~60 min.

____________________________

Ramówka (Schedule)

____________________________

 

 

Przykładowe audycje:

 

Podobało się Wam to co usłyszeliście w moich audycjach? Macie jakieś pytania lub propozycje tematów? Piszcie do mnie na mojego fb i/lub zostawcie komentarz pod postami audycji na facebooku Gdyni Radio – oba linki poniżej. Więcej audycji, które już się ukazały znajdziecie na mixcloud.com/gdyniaradio

A tymczasem, zapraszam już do słuchania kolejnych, następnych audycji – moich oraz innych autorów. Oczywiście na internetowej antenie Gdyni Radio! Tu na tej stronie oraz w naszej Appce!


Social Media


Udostępnij / Share

 


Gdynia Radio lubi

 

__________________________
Back to Muzyka