Gdynia Radio - Mozaika - Muzyka Slazyka - 2019

 

Muzyka Ślazyka czyli…

Audycja pełna różnorodnej eklektycznie zestawionej i wymieszanej muzyki według klucza, który niezmiennie bazuje na poczuciu humoru oraz szerokich gustach i zainteresowaniach muzycznych autorów audycji. Bo jak mówi L. Ślazyk: Muzyka jako zjawisko nie da się dzielić na style, gatunki, rodzaje. Albo sprawia, że na rękach pojawia się gęsia skórka, albo nie. Wywołuje zachwyt, albo pozostawia obojętnym. Ta pierwsza sprawia, że życie jest po prostu lepsze. Na tą drugą szkoda czasu, więc jej tu nie będzie. Zatem, zapraszamy na godzinę lub więcej różnorodnej muzyki a niekiedy i myśli, przemyśleń będących efektem wielu podróży oraz bliskich spotkań różnego stopnia z sąsiednimi i odległymi bytami… „Muzyka Ślazyka, czyli z notatnika eklektyka” – w każdy poniedziałek, pamietaj!

Uwaga – w niektórych moich audycjach mogą się pojawić treści niezalecane dla osób poniżej 18 roku życia. Sugerowana kontrola rodzicielska.

Zapraszają:
LESZEK ŚLAZYK
& Dr KRAB

Poniedziałek (Mon),
godz. 18:30

Powtórki dla odkrywców i podróżników ze Starego i Nowego Świata, z Państwa Środka i innych eklektycznych miejsc gdzie stare nutki spotykają się z nowymi  (Replays):

– Wtorek (Tue),  godz. 01:00
Wtorek (Tue),  godz. 10:00
– Poniedziałek (Mon),  godz. 02:30

____________________________

CEST/ GMT+2 / UTC+2 (wiosną i latem)
CET/ GMT+1 / UTC+1  (jesienią i zimą)
Sprawdź, która godzina jest teraz w Polsce
time.is/Poland
____________________________

Czas trwania: ok. 60~75 min.

____________________________

Ramówka (Schedule)

____________________________


Podobało się Wam to co usłyszeliście w tej audycji? Macie jakieś muzyczne propozycje lub pytania? Piszcie do mnie na mojego FB i/lub zostawcie komentarz pod postem dot. tej audycji na facebooku Gdyni Radio – oba linki poniżej.

 


Social Media


Udostępnij / Share

 


Gdynia Radio lubi

Poniedziałek (Mon) 18:30

 

__________________________
Back to Muzyka