Gdynia Radio - Mozaika - Synthpop i okolice - 2019


Synthpop & okolice

– W tej audycji główną rolę odgrywać będą syntezatory i inne instrumenty elektroniczne ‘”z epoki”. Rytmiczna, melodyjna, przyjemnie wpadająca w ucho muzyka – o niecodziennym i oryginalnym brzmieniu – charakterystycznym dla przedostatniej dekady XX wieku. Poruszać się będziemy w okolicach tego nurtu zahaczając o muzykę elektroniczną, popową, new romantic, new wave, rock oraz inne jeszcze nieokreślone rejony dźwięków  z tamtych czasów i późniejszych… a czasem, dla zabawy, nawet o eurodance czy italo disco – bo gramy bez spiny, za to z przymrużeniem oka i dystansem do tego co kiedyś i teraz!

– Jeśli podobało się Wam to co usłyszeliście w tej audycji, jeśli macie jakieś muzyczne propozycje lub pytania do Zdzisława Januki – piszcie na jego facebooka i/lub zostawcie komentarz pod postem dot. tej audycji na facebooku Gdyni Radio – oba linki poniżej.

Zaprasza:
ZDZISŁAW JANUKA

Piątek (Fri),
godz. 21:30

 

Powtórki dla nowej i starej fali romantycznych buntowników oraz dla wszystkich miłośników syntetycznych tanecznych rytmów lat osiemdziesiątych (Replays):

Sobota (Sat), godz. 04:00
Sobota (Sat), godz. 13:00

____________________________

CEST / GMT+2 / UTC+2 (wiosną i latem)
CET
/ GMT+1 / UTC+1  (jesienią i zimą)
Sprawdź, która godzina jest teraz w Polsce
time.is/Poland
____________________________

Czas trwania: ok. 60 min.

 


Social Media


Udostępnij / Share

 


Gdynia Radio lubi

 

__________________________
Back to Muzyka