Gdynia Radio - Mozaika - 50 twarzy muzyki - 2019


50  twarzy muzyki

50 Twarzy Muzyki to audycja przedstawiająca w innym świetle utwory i artystów, których znamy, doceniamy i lubimy. Przypomni Wam w niej utwory, które pojawiły się na rynku muzycznym w ostatnim 50-cio leciu, a niekiedy pomysły zaczerpnięte z pieśni ludowych z XIX i początków XX wieku. Nowe odsłony znanych przebojów i historie zapomnianych utworów m.in. w  cyklu pt. Historia Jednej Piosenki. Zagramy znane i nieznane utwory muzyki pop, rock oraz każdej, przy których noga sama rwie się do tańca. I żeby nie było, druga oczywiście też! Na muzyczne uniesienia – a w niektórych przypadkach wręcz ekstazy (nie tylko muzyczne), zapraszam w każdy piątek tuż po godz. 20. Do usłyszenia na falach Gdynia Radio! Kamil Jarosz

– Jeśli podoba się Wam to co usłyszeliście w tej audycji, jeśli macie jakieś muzyczne propozycje lub pytania do Kamila Jarosza – piszcie na jego facebooka i/lub zostawcie komentarz pod postem dot. tej audycji na facebooku Gdyni Radio – oba linki poniżej.

Przedstawia:
KAMIL JAROSZ

Piątek (Fri),
godz. 20:00

 

Powtórki dla miłośników fal leniwych i sztormowych – delikatnych muśnięć klawiatury jak i drażnienia strun dłonią, kostką lub językiem… (Replays):

Sobota (Sat), godz. 02:30
Sobota (Sat), godz. 11:30

____________________________

CEST / GMT+2 / UTC+2 (wiosną i latem)
CET
/ GMT+1 / UTC+1  (jesienią i zimą)
Sprawdź, która godzina jest teraz w Polsce
time.is/Poland
____________________________

Czas trwania: ~60 min.

 


Social Media


Udostępnij / Share

 


Gdynia Radio lubi

 

__________________________
Back to Muzyka