Gdynia Radio - Mozaika - Lets Twist Again - 2019


Let’s Twist Again!

Panie i Panowie, nadjeżdża Król Rock’n’Roll i jego zakręcony dwór! Audycja przepełniona wspaniałymi melodiami i elektryzującymi rytmami rodem z tanecznych parkietów i hot rodowych garaży lat 50 i 60! Rockabilly, Rhythm’n’Blues, Brit Pop, Garage Rock, Surf Rock, Boogie Woogie, Doo Wop! Czego tam nie było! Swing, Lindy Hop, Jive, Twist… nogi tupią a biodra kręcą się same! Oto dowód jak szalony i wspaniały potrafił być świat pół wieku temu – Rockersi, Modsi, Teddy Boys, piękne Pin-up Girls no i atomowa muzyka, przy której powiedzonko ”Babciu, co Ty tam wiesz! W twoich czasach to…” kompletnie traci sens! A kto jeszcze nie wierzy niech posłucha!

– Jeśli podobało się Wam to co usłyszeliście w tej audycji, jeśli macie jakieś muzyczne propozycje lub pytania do Patryka Ścierzyńskiego – piszcie na jego facebooka i/lub zostawcie komentarz pod postem dot. tej audycji na facebooku Gdyni Radio – oba linki poniżej.

Przedstawia:
PATRYK ŚCIERZYŃSKI

Czwartek (Thu),
godz. 20:00

 

Powtórki dla miłośników wirujących marynarek i sukienek, koków a la B-52, tuningowanych fur i desek surfingowych dłuższych od Cadillac’a (Replays):

Piątek (Fri), godz. 02:30
Piątek (Fri). godz. 11:30
Niedziela (Sun), godz. 11:30
Poniedziałek (Mon), godz. 10:00

____________________________

CEST / GMT+2 / UTC+2 (wiosną i latem)
CET
/ GMT+1 / UTC+1  (jesienią i zimą)
Sprawdź, która godzina jest teraz w Polsce
time.is/Poland
____________________________

Czas trwania: ok. 50~70 min.

 


Social Media


Udostępnij / Share

 


Gdynia Radio lubi

Czwartek (Thu) 20:00

 

__________________________
Back to Muzyka